Dzięki uprzejmości mgr. Stefana Szulca udostępniamy Państwu prezentację z webinaru.

 

W imieniu Fundacji Science Watch Polska serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar -

Wystąpienia publiczne - tego można się nauczyć!

Webinar odbędzie się w środę, 2 marca 2022 r. w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku, 28 lutego 2022 r.

Liczba miejsc ograniczona!

Prowadzący

mgr Stefan Szulc - ukończył studia doktoranckie na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Filologię Polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Nauczyciel akademicki i certyfikowany trener II stopnia. Ma 20-letnie doświadczenie pracy na zawodowej scenie (obecnie związany z Teatrem Dormana w Będzinie). Lektor w filmach branżowych i dokumentalnych, oraz w audycjach literackich Polskiego Radia Zachód. Autor, publikacji naukowych z dziedziny literaturoznawstwa, sztuk teatralnych, płyt i tekstów piosenek. Współautor podręcznika projektowego "Eduk@tor Kultury". Od 2007 roku prowadzi m.in. zajęcia z Emisji głosu w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.

Program webinaru

- przygotowanie aparatu mowy do wystąpień publicznych,
- jak nie męczyć się podczas długotrwałego mówienia – sztuka odciążania głosu,
- jak radzić sobie ze stresem,
- spójność i dodawanie wiarygodności przekazywanym treściom (pauzy, akcenty, kropki),
- utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (tempo mówienia, mikrofon, proksemika),
- wystąpienia publiczne i mowa ciała (gesty).

Bardzo proszę o przemyślaną rejestrację. W przypadku rezygnacji z webinaru, proszę o informację mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., aby nie blokować miejsc.

Proszę o wpisywanie prawidłowych danych (całe imię i nazwisko, stopień: mgr, dr, dr hab. lub tytuł), ponieważ wpisane podczas rejestracji dane, będą zamieszczone na zaświadczeniach, które otrzymacie Państwo po webinarze.

6.png6.png9.png6.png0.png6.png