WYDARZENIA
 Bezpłatne webinaryKonferencje, szkolenia, warsztaty

Dzięki uprzejmości prof. dra hab. Tomasza Liśkiewicza i dra hab. inż. Grzegorza Liśkiewicza udostępniamy nagranie z webinaru


W imieniu Fundacji Science Watch Polska serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar - Publikowanie artykułu naukowego w prestiżowym czasopiśmie: wybór czasopisma i komunikacja.
Webinar odbędzie się we wtorek, 8 listopada 2022 r. w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku, 7 listopada 2022 r.
Liczba miejsc ograniczona!

Prowadzący


prof. dr hab. Tomasz Liśkiewicz jest Dziekanem Wydziału Inżynierii na Manchester Metropolitan University. Jest członkiem w Institution of Mechanical Engineers w Londynie oraz w Institute of Physics w Londynie, gdzie pełni funkcję Chair of the Tribology Group Committee. Pełni funkcję redaktora w czasopiśmie Taylor & Francis Tribology i jest autorem rozdziałów książkowych na temat inżynierii powierzchni i mikromechanicznych metod charakteryzacji.

 

dr hab. inż. Grzegorz Liśkiewicz to badacz, przedsiębiorca, popularyzator nauki związany z Politechniką Łódzką. Pełnił funkcje pełnomocnika Rektora ds. Przedsiębiorczości Akademickiej, Członka Zarządu Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Spółki Celowej Politechniki Łódzkiej. Aktywnie pracuje w dziedzinie wydawnictw naukowych w roli autora, recenzenta i redaktora. Jest zaangażowany w organizację programu mentoringowego „Mam pomysł na Startup” oraz łódzkiej części międzynarodowego programu mentoringowego „BigBooster”.

Program webinaru

Część 1: Tomasz Liśkiewicz

  • Jak odnieść sukces w grze peer-review
  • Archetypy recenzenta
  • Etyka, plagiat i własność intelektualna
  • Efektywne odpowiadanie na recenzję

Część 2: Grzegorz Liśkiewicz

  • Występowanie w roli recenzenta
  • Wybór czasopisma
  • Czasopisma drapieżne
  • Etyka
  • Wybór recenzenta

Szanowni Państwo, linki do webinaru zostały wysłane na podany podczas rejestracji adres mailowy.
Jeżeli mail z linkiem nie pojawi się w skrzynce odbiorczej, proszę zajrzeć do folderu SPAM.
W razie problemów można pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić
536 047 722

 

2.png7.png4.png9.png9.png4.png1.png