WYDARZENIA
 Bezpłatne webinaryKonferencje, szkolenia, warsztaty

Dzięki uprzejmości prelegentów i wyrażeniu przez nich zgody na utrwalenie i rozpowszechnienie wykładu, zamieszczamy nagranie z webinaru na naszym kanale YT i na naszej stronie internetowej.

 

 


W imieniu Fundacji Science Watch Polska serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar - Kariera po konflikcie. Webinar odbędzie się w środę, 10 stycznia 2024 r. w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku, 8 stycznia 2024 r. Liczba miejsc ograniczona!

Prowadzący

dr Angelika Słomska jest pracownikiem Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie studiów doktoranckich była  wyróżniana za podejmowane aktywności i ponadprzeciętne osiągnięcia w nauce. Od siedmiu lat współpracuje z rządową Instytucją badawczą British Antarctic Survey dzięki czemu została nagrodzona grantem Preludium Narodowego Centrum Nauki, brała udział w kilku wyprawach antarktycznych oraz odbyła  międzynarodowe staże w instytucie BAS w Cambridge. Wyniki jej badań były uznawane w gremiach międzynarodowych i publikowane w  czasopismach z listy filadelfijskiej.

Podczas webinaru przedstawi przyczyny konfliktów na uczelni, przebieg postępowania wyjaśniającego i dyscyplinarnego, skargę na decyzję administracyjną do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego oraz wpływ zaistniałych zdarzeń na dalszy rozwój kariery.

dr hab. Robert Bielecki był pracownikiem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas webinaru przedstawi historię eskalacji konfliktu powstałego na UAM oraz opowie, jaki los spotyka sygnalistów na publicznych uczelniach po zgłoszeniu nieprawidłowości do władz uczelni.

mgr Agata Dorobek jest malarką, ilustratorką, graficzką. Jako żona profesora zatrudnionego na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu opowie o nieprawidłowościach oceny okresowej pracowników akademickich na UAP oraz o nierównej walce, którą toczy pracownik naukowy stając przed sądem przeciwko ogromnej instytucji. Wspomni również o metodach traktowania pracowników, którzy zaczynają walczyć o swoje prawa pracownicze.

Szanowni Państwo, bardzo proszę o rozważne zapisy. Fundacja ponosi koszty związane z zakupem miejsc na webinar. Bezpłatny webinar dla Uczestników nie oznacza, że jest on bezkosztowy dla Fundacji.
Dziękuję!

Link do webinaru otrzymacie Państwo we wtorek, 9 stycznia 2024 r. na adres mailowy podany podczas rejestracji. Jeżeli mail z linkiem nie pojawi się w Państwa skrzynce, proszę zajrzeć do folderu SPAM lub skontaktować się z nami mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI

 

2.png7.png4.png7.png4.png2.png1.png